צרו קשר
ּ

חקירת שריפות

 

אש מהווה את אחת הסכנות המשמעותיות ביותר בכל מקום בו עשויה להופיע. על כן, במידה ומתפתחת שריפה במקום מסוים, ובמיוחד במידה ומדובר בבית עסק, הרי שישנו צורך בביצוע חקירת שריפות. משימה זו הינה חיונית לבירור נסיבות המקרה והסקת מסקנות רלוונטיות שימנעו ממצב חירום זה להתרחש בשנית. על מנת לוודא כי החקירה מתבצע בצורה היעילה והמקצועית ביותר, הנכם מוזמנים לפנות כבר היום אל יגאל שושן, קצין חקירות לשעבר בכבאות  חוקר שריפות מומחה בעל רזומה של מאות חקירות שריפות   בשירותי הכבאות וההצלה מזה כ 30 שנה .

חקירת שריפות – הכירו את הדגשים העיקריים

חקירת שריפות מקצועית ומדויקת תהיה זו אשר תתמקד בין השאר גם בגורמים הבאים:

  • ניתוח אירועי שריפה
  • בניית מודל אש
  • איתור מוקדי השריפה
  • שחזור הגורמים והסיבות שגרמו לשריפה
  • הכנת דוחות וחוות דעת לחברות ביטוח ובתי משפט
  • מתן עדות מומחה

יש לציין ביצוע חקירות אלו חייב להתבצע על ידי חוקר מקצועי ועם המון ניסיון ובעל תעודת חוקר שעבר את ההסמכות בכבאות  הנחוצות לתפקיד זה. כל שלבי חקירת השריפה דורשים ידע נרחב בתחום בטיחות באש וניסיון עשיר בעולם החקירות . רמת מקצועיות גבוהה נדרשת מפני שרק זו תוכל לסייע לחוקר באיתור נסיבות המקרה והסקת המסקנות הרלוונטיות מתוך מטרה למנוע מצב דומה בעתיד. בין אם מדובר בשריפה במשרד או במפעל, זכרו כי חקירת שריפות הינה חיונית להתמודדות עם מצב החירום ביעילות ולמידה מן המקרה לפעמים הבאות.

חקירת שריפות – ללמוד מן הטעויות

שריפה עשויה להתרחש מסיבות מגוונות, וחקירת השריפה תחשוף בפנינו את אותן הנסיבות שהובילו למצב חירום זה, בין אם מדובר בטעות אנוש, חוסר במיגון, תאונה לא צפויה, תקלה במערכות גילוי וכיבוי האש או כל סיבה אחרת. חברתנו תשמח לעמוד לשירותם ולסייע בכל דרך אפשרית בכדי לספק בעבורכם את כל התשובות המדויקות בנוגע לשריפה, בכך למעשה תוכל לעזור בלמידת לקח חשוב מן השריפה. כך תוכלו ללמוד מן טעויות העבר ולמגן את בית העסק שלכם בצורה יעילה יותר כבר עכשיו.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ