צרו קשר
ּ

יועץ בטיחות אש

על פי הנחיות ודרישות הכבאות, כל מבנה מחויב באישורו של יועץ כיבוי אש לשם התחלה בפעילותו. את שירותיו של יועץ זה תוכלו להנות משרותיו של יגאל שושן, אשר מתמחה בתחום הכבאות וההצלה מזה כ- 30 שנה בשרותי הכבאות קצין כבאות והצלה, מפקח מניעת דליקות לבניה ועסקים, קצין חקירות, מדריך מוסמך בבית הספר לכבאות והצלה, קצין חומ"ס. וכעת גם אתם יכולים ליהנות משירותיו המקצועית ולהבטיח את השמירה על בטיחות האש בבית ובעסק שלכם.

 

על חשיבות עבודתו של יועץ כיבוי אש

עבודתו של יועץ כיבוי אש מורכבת ממכלול עצום של תחומי אחריות, כאשר בין העיקריים שבהם ניתן יהיה למצוא גם ייעוץ כללי בנושאי בטיחות באש, הדרכה והכנה של תכניות בנושא בטיחות אש ותכנון מדויק של מערכות לגילוי וכיבוי אש. יש לציין כי כל תחום עיסוק של איש מקצוע זה עם ניסיון והכרה אישית את תחום הכבאות יכלול מגוון רחב של תתי נושאים, כאשר בהם יטפל מתוך ראיה מערכתית והקפדה על שמירה על נהלי הבטיחות באש לפי הוראות נציב.

לאור הסכנות הרבות שטומנת בחובה האש, הוחלט כי כל מבנה או עסק יהיה חייב באישור מכבי האש אשר יוודא כי הוא אכן מוגן מפני דליקות ומצויד בכל המערכות הנחוצות לשמירה על הבטיחות. עבודתו של יועץ כיבוי אש תכלול בחינה מעמיקה של מערכות גילוי וכיבוי האש, יצירתה של תכנית למקרי חירום וייעוץ בתחומים שונים מתוך מטרה לאפשר לבית העסק שלכם להיות מוכן ומוגן מנזקיה של האש.

ייעוץ כיבוי אש מקצועי בהתאמה לחוקים ולתקנות

עבודתו של יגאל שושן, יועץ כיבוי אש, תתמקד בהענקת הייעוץ המקצועי אשר מקפיד על שמירת החוקים והתקנות . ניסיונו העשיר של יגאל בשירותי הכבאות העניק לו היכרות מעמיקה עם החוקים והתקנות של מערך כיבוי האש, נקודה אשר מסייעת לו לבצע את עבודתו ברמה הגבוהה ביותר ומסייעת לו בהענקת הייעוץ האינדיבידואלי לו אתם זקוקים בכדי ליצור סביבת עבודה בטוחה.

אין ספק כי עבודתם של יועצי בטיחות כיבוי אש הנה חיונית לשם שמירה על הבטיחות מפני אש והתמודדות עם שריפה במידה ומופיעה. חשיבות עבודתם של אנשי מקצוע אלו טמונה הן ביצירתה של סביבת עבודה בטוחה והגנה על חיי אדם ורכוש, כמו גם הענקת כל האישורים הביורוקרטיים הנחוצים לכם לשם פעילות תקינה של העסק. יגאל שושן, אשר בעל ניסיון עשיר של כ – 30 שנה בשירותי הכבאות וההצלה ישמח לעמוד לשירותכם ויסייע בכל דרך אפשרית על מנת לוודא כי הנכס שלכם עומד בכל התקנות והנהלים של שירותי כיבוי האש.

בוחרים יועצי בטיחות כיבוי אש בצורה הנכונה

אין ספק כי עבודתם של יועצי בטיחות כיבוי אש הינה חיונית ונחוצה בעבור רבים, אך על מנת לוודא כי בחירתכם תהיה נכונה ותספק את שירותיו של איש המקצוע המיומן ביותר, מומלץ יהיה להיעזר בנקודות הבאות:

  • הסמכות מקצועיות – בשלב הראשון חשוב יהיה לוודא כי אתם בוחרים באיש מקצוע אשר קיבל את ההסמכות הנחוצות. ההכשרה הרלוונטית תהיה זו שתעניק לו את הכלים והיכולת לאתר מפגעי בטיחות וליצור תכנית אשר תתמודד עמם בצורה יעילה.
  • ניסיון עשיר בתחום – בדיוק כמו בכל תחום אחר, הניסיון המעשי שליגאל שושן קצין הכיבוי יועץ הבטיחות אש הינו חיוני וחשוב. איש מקצוע מנוסה יהיה זה שיצליח להבחין בכשלי בטיחות שונים ולהתאים בעבורם את המענה המתאים בצורה מהירה ומדויקת.
  • עבודה מדויקת שנאמנה ללקוח – עבודתו של יגאל שושן יועץ בטיחות כיבוי אש תהיה מותאמת באופן אינדיבידואלי לצרכים שלכם ולצורכי הבטיחות שלכם. כך למעשה ניתן יהיה להתאים את מערכות גילוי וכיבוי האש לבית העסק שלכם.

שירותיו של יגאל שושן, המתמחה בהענקת שירותי בטיחות אש מזה שנים רבות, יהיו אלו אשר יספקו בעבורכם ייעוץ, ליווי ומציאת פתרונות בטיחות לבתי עסק מתחומים מגוונים. חברתנו מקפידה על רמת מקצועיות ואמינות גבוהה, זאת מתוך מטרה לסייע בשמירה על בטיחות והגנה על חיי אדם והרכוש שלכם.

 

 

יועץ כיבוי אש

יועץ בטיחות אש במרכז – מה כוללת עבודתו?

עבודתו של יועץ בטיחות אש במרכז אינה עוצרת לרגע. כל עסק או מבנה יזדקק לשירותיו, וזאת מתוך מטרה לשמור על רמת הבטיחות הגבוהה ביותר שתגן עליכם, על העובדים שלכם, על הרכוש ועל הנכס עצמו. שירותיו של יועץ בטיחות אש נוגעים במגוון רחב של תחומים, כאשר בין הבולטים שבהם ניתן יהיה למנות גם את הנקודות הבאות:

  • ייעוץ מקיף ומתן פתרונות בנושאי כיבוי ובטיחות באש
  • תכנון והתאמה של מערכות גילוי וכיבוי אש
  • חקירת שריפות ודליקות והסקת מסקנות אשר יסייעו בעדכון והתאמה של מערכות כיבוי האש לצרכים שלכם
  • העברת הדרכות והכשרות לעובדי החברה ומוסדות ציבור
  • הכנה וכתיבה של תיק שטח, תיק מפעל ועריכת סקר סיכונים לבטיחות באש
  • ייצוג אל מול שירותי הכבאות
  • ועוד…

שמים את הבטיחות שלכם במרכז

משימותיו של יועץ בטיחות אש הינן רבות, ועיקר עבודתו יהיה בהעברת הדרכות בטיחות, יצירתה של תכנית בטיחות אש וכמובן, ווידוא כי מקום עבודתכם ערוך ומוכן לכל מקרה חירום שעשוי להתרחש. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם יגאל שושן, יועץ בטיחות אש מקצועי, וליהנות מן השירות ששם את הצרכים והבטיחות שלכם ושל העובדים שלכם במרכז. צרו קשר כבר היום ונשמח להרחיב אודות מגוון השירותים הנוספים שנוכל לספק בעבורכם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ