צרו קשר

  ּ

  איך בוחרים יועץ בטיחות באש ומהם תפקידיו?

  דליקה אפשר למנוע, שריפה אפשר לנצח. איך לבחור יועץ בטיחות אש במרכז ומה בדיוק תפקידו? אם אתם זקוקים ליועץ בטיחות אש, יש כמה עקרונות וכללים שיעזרו לכם למצוא את האיש הנכון למשימה. כמו כן, כדאי לדעת מה הוא מבצע, במה הוא מייעץ ולמה הוא חשוב בשבילכם. יגאל שושן הוא מומחה בתחום ייעוץ בטיחות אש, ובעל ותק רב.

  איך בוחרים יועץ בטיחות באש ומהם תפקידיו?

  מהו הרקע המקצועי הנדרש

  יועץ בטיחות אש נדרש בדרך כלל עבור לקוחות עסקיים. אם יש לכם עסק, אם אתם מקימים עסק או צריכים להוציא רישיון, אתם צריכים גורם מקצועי, עם רקע מקצועי נדרש. כדי ללכת על בטוח, בחרו יועץ שאיננו רק בעל ידע תיאורטי אלא גם מומחה שעסק בנושא מטעם שירותי הכבאות. איש מקצוע בעל ניסיון רב יוכל לעזור לכם לקבל את ההיתרים הנדרשים וגם לשמור על בטיחות טובה יותר, אצלכם בעסק. חשוב להדגיש כי יועץ בטיחות אש במרכז צריך להיות בעל כל הכלים, הידע, ההסמכה והניסיון שיאפשרו לו לסייע לכם להימנע מסיכונים מיותרים והעלאת הבטיחות בעסק שלכם.

  הכול כדי שתהיו בטוחים

  מלבד העובדה כי יועץ בטיחות אש במרכז יוכל להכין את העסק שלכם לעמידה בכל התנאים לקבלת רישיון או לחידוש רישיון עסק, הוא גם מספק שירות לא פחות חשוב. שירות שאפשר לתאר בקצרה ככל מה שצריך כדי שתהיו בטוחים. לדוגמא, מתן ייעוץ ועריכת תכנית עבודה להתאמת פתרונות כיבוי והתראה, בכל המקומות המתאימים. עריכת התוכניות ההנדסיות לשילוב של מערכת גילוי וכיבוי, ספרינקלרים, מטפים וכל היתר. פרמטר חשוב לא פחות הינו הדרכה של העובדים כיצד ואיך להגיב בכל מקרה של חשש לשריפה. מה כן עושים ומה לא עושים, לאן להתפנות במצב חירום ומה תפקידו של אחראי בטיחות בעסק בתחום זה.

  בגדול, יועץ הבטיחות מאפשר לכם:

  • להקטין את הסיכוי להתפרצות דליקה, על ידי הכרת הנהלים, התקנת אמצעי בטיחות ופיזורם הנכון במבנה או בעסק.
  • להתמודד טוב יותר במקרה של אש, על ידי שילוב של אמצעי אוטומטיים, גלאים והדרכת בטיחות אש לעובדים.
  • קבלת כל האישורים הנדרשים וגם עמידה בתנאים של חברות הביטוח, כך שתהיו מכוסים מכל הכיוונים.

   

  פנו עוד היום ליגאל שושן מומחה בתחום ייעוץ בטיחות אש.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ