יועץ בטיחות באירועים המוניים

אירועים המוניים מתאפיינים בריכוז קהל רב באזור מסוים, לרוב יהיה מדובר באירועים שמקיימים ארגונים רבים, עיריות ומועצות, עמותות ומוסדות שונים. חשוב לציין כי האירועים הללו עשויים להימשך החל משעות ספורות ועד למספר ימים ובדרך כלל יכללו מספר רב של אנשים. על מנת להימנע ממצבים מסוכנים באירועים אלה, מומלץ יהיה להיעזר בשירותיו של יועץ בטיחות באירועים המוניים. שירות זה יאפשר לכם לוודא כי כלל נהלי הבטיחות והביטחון נשמרים וכי אתם, העובדים שלכם וכלל האורחים באירוע יוכלו ליהנות ממנו ללא חשש. פנו אל חברתו של יגאל שושן כבר היום והבטיחו את קבלת הייעוץ המקצועי ביותר בתחום.

על חשיבות תפקידו של יועץ בטיחות באירועים המוניים

קיומו של אירוע המוני מותנה בקביעה ושמירה על נהלי בטיחות שונים במהלך האירוע, זאת החל משלבי התכנון הראשוניים, דרך קבלת האישורים הרלוונטיים (מהמשטרה, כוחות כיבוי וההצלה וכו'), שלבי ההקמה השונים ועד ליום האירוע עצמו. בכדי שתוכלו להבטיח את הפקתו של אירוע מיוחד ובטיחותי, מומלץ יהיה להיעזר בשירותיו של יועץ בטיחות באירועים המוניים.

ניסיונו העשיר והידע המקצועי הרב של יועץ בטיחות זה יאפשרו לו לוודא כי כלל הפרטים במהלכו ובשלבי ההקמה של האירוע מתבצעים על פי חוק ותוך שמירה על רמת בטיחות גבוהה, זאת מתוך מטרה למנוע מצבים אשר מסכנים את הנוכחים במקום. חלק בלתי נפרד מעבודתו יכול את התאמת המבנה בו יתקיים האירוע בצורה מדויקת לכמות האנשים ולאופי האירוע עצמו, זאת במטרה להבטיח את בטיחות כלל האנשים המשתתפים בו.

יועץ בטיחות באירועים המוניים

 

יועץ בטיחות באירועים המוניים – לשמירה על נהלי הבטיחות

יגאל שושן – יועץ בטיחות אש ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בהכנתו של תיק אירוע מפורט שיעזור בניהולו של האירוע עצמו. שירותיה של חברתנו יכללו בין היתר גם תכנון מוקפד של כלל תחומי הבטיחות בעבודה אל מול הקבלנים וספקי השירותים השונים במהלך האירוע. מעבר לכך, נבצע גם סקר סיכונים ומפגעים, זאת מתוך מטרה לוודא כי כלל נהלי הבטיחות נשמרים לכל אורך האירוע, משלבי התכנון ועד לסיומו.

Facebook
WhatsApp
Telegram

צרו איתנו קשר:

שירותים נוספים: