צרו קשר

  ּ
  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ

   יועץ בטיחות אש

   ייעוץ ומתן פתרונות בנושאי כיבוי ובטיחות באש

   תכנון הנדסי של מערכות אוטומטיות לגילוי ולכיבוי אש

   הדרכת עובדים ומוסדות ציבור

   אישור נגישות מתו"ס

   מתן חוות דעת מקצועית בנושאי חקירת שריפות

   עריכת סקרי סיכונים לבטיחות אש

   אישור בודק מוסמך למטפים ולעמדות כיבוי לפי תקן 129 חלק 1

   שירותי ייעוץ בטיחות אש כוללים:

   • ייעוץ כללי בנושאי כיבוי ובטיחות אש ומתן פתרונות כיבוי אש למשרדים, עסקים, מוסדות ורשתות.
   • טיפול בדרישות שירותי הכבאות , לקבלת רישיון עסק והיתר בנייה לפי הוראות נציב.
   • תכנון והכנה של תוכניות בטיחות אש למבנים חדשים וקיימים.
   • ייצוג וטיפול מול שירותי הכבאות ואחרים.
   • לגליזציה למבנים קיימים.
   • ליווי היזם והרשויות עד לסוף התהליך לקבלת טופס 4 וטופס 5 גמר.
   • ביצוע בדיקת אינטגרציה למערכות הכיבוי השונות למבנים ועסקים לפי דרישה.
   • תכנון הנדסי של מערכות אוטומטיות לגילוי ולכיבוי אש (מתזים, גלאי אש וכו').
   • הכנה וכתיבה של תיק שטח, תיק מפעל ועריכת סקרי סיכונים לבטיחות אש.
   • הדרכת עובדים ומוסדות ציבור ביצוע תרגילי כיבוי אש, תרחיש הימלטות ופינוי במקרה חירום.
   קרא עוד

   קצת עלי

   שמי שושן יגאל, בעל 30 שנות ניסיון בשירותי הכבאות והצלה משנת 1990, במהלכן שימשתי במגוון תפקידים: קצין כבאות והצלה , מפקח מניעת דליקות לבניה ועסקים, קצין חקירות , מדריך מוסמך בבית הספר לכבאות והצלה, קצין חומ"ס (חומרים מסוכנים).

   חשוב לציין כי יזמים ובתי עסק נתקלים לא מעט בחומה בירוקרטית של רשויות הכיבוי לצורך קבלת היתרי בנייה, רישיונות עסק וכל מסמך אחר שמותיר להם לפעול כלכלית בשטח המיועד. חשוב להסתמך על ממונה בטיחות אשר מכיר מקרוב את הכללים, הנהלים והמערך האנושי של מפקחי מניעת דליקות בשירותי הכבאות בכל הארץ. אציין כי אני פועל ע"פ התקנים ומבצע את התוכנית של מערכות הכיבוי על פי הנדרש בתקן לפי הוראות נציב הכבאות.

   קרא עוד

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

    ּ

    יועץ בטיחות וכיבוי אש

    מחפשים אחר יועץ בטיחות אש? המענה המקצועי ביותר ממתין לכם בשירותיו של יגאל שושן, אשר בעל ניסיון של כשלושה עשורים בשירותי הכבאות וההצלה על היבטיהם השונים. שירותיו של יגאל שושן כוללים תחומים רבים אשר נועדו לספק את המענה המתאים לכל עסק, זאת הן בקבלת האישורים הנדרשים לצורך קבלת היתרי בנייה והן בקבלת רישיון לעסק. שירות חשוב זה יאפשר לכם לשמור על בטיחות באש בכל היבט, זאת מתוך מטרה לשמור על בטיחות הצוות המקצועי שלכם ועל שלמות מבנה בית העסק שלכם.

     

    יועץ בטיחות אש – עושים את הבחירה המקצועית

    בחירה בשירותיו של יגאל שושן, יועץ בטיחות אש מקצועי ומיומן, תהיה זו אשר תבטיח את העובדה כי כלל ייעוץ הבטיחות יתבצע על ידי אדם המכיר לעומק את כל דרישות הכיבוי והנהלים הכרוכים בכך. צרו קשר עמנו כבר היום ותוכלו גם אתם להבטיח את הקמת מערכי כיבוי האש הנחוצים להצלת חיים ורכוש, כמו גם קבלת רישיונות נחוצים בתחומים שונים.

    מה כוללים שירותיו של יועץ בטיחות אש?

    עבודתו של יועץ בטיחות אש הינה חשובה ומשמעותית לשמירה על בטיחות במקום עבודתם. מעבר לכך, כל עסק יהיה מחויב באישורו על מנת שיוכל לקבל רישיון עסק ולהתחיל בפעולתו מבחינה חוקית ובטוחה. שירותיו של יועץ בטיחות אש כוללים מגוון רחב של תחומים, זאת לרבות הנקודות הבאות:

    • ייעוץ ומתן פתרונות בנושאי כיבוי ובטיחות באש
    • תכנון הנדסי של מערכות אוטומטיות לגילוי ולכיבוי אש
    • הדרכת עובדים ומוסדות ציבור בביצוע תרגילי כיבוי אש, תרחיש הימלטות ופינוי במקרה חירום
    • אישור נגישות מתו"ס
    • מתן חוות דעת מקצועית בנושאי חקירת שריפות
    • עריכת סקרי סיכונים לבטיחות אש
    • ועוד…

    מכלול שירותיו של יועץ בטיחות באש יהיה זה אשר ייצור בעבורכם את נהלי העבודה החיוניים לשמירה על בטיחות בכל היבט. החל מיצירתה של תוכנית בטיחות אש ועד לאפיון נהלים חשובים לשמירה על הבטיחות וחקירת שריפות, כל אלו יוודאו כי אתם תהיו מוכנים לכל מקרה חירום וכי תוכלו לזכות בכל אותם אישורים בירוקרטיים הנחוצים לכם.

    בוחרים יועצי בטיחות כיבוי אש בצורה הנכונה

    אין ספק כי עבודתם של יועצי בטיחות כיבוי אש הינה חיונית ונחוצה בעבור רבים, אך על מנת לוודא כי בחירתכם תהיה נכונה ותספק את שירותיו של איש המקצוע המיומן ביותר, מומלץ יהיה להיעזר בנקודות הבאות:

    • הסמכות מקצועיות – בשלב הראשון חשוב יהיה לוודא כי אתם בוחרים באיש מקצוע אשר קיבל את ההסמכות הנחוצות. ההכשרה הרלוונטית תהיה זו שתעניק לו את הכלים והיכולת לאתר מפגעי בטיחות וליצור תכנית אשר תתמודד עמם בצורה יעילה.
    • ניסיון עשיר בתחום – בדיוק כמו בכל תחום אחר, הניסיון המעשי שליגאל שושן קצין הכיבוי יועץ הבטיחות אש הינו חיוני וחשוב. איש מקצוע מנוסה יהיה זה שיצליח להבחין בכשלי בטיחות שונים ולהתאים בעבורם את המענה המתאים בצורה מהירה ומדויקת.
    • עבודה מדויקת שנאמנה ללקוח – עבודתו של יגאל שושן יועץ בטיחות כיבוי אש תהיה מותאמת באופן אינדיבידואלי לצרכים שלכם ולצורכי הבטיחות שלכם. כך למעשה ניתן יהיה להתאים את מערכות גילוי וכיבוי האש לבית העסק שלכם.

    שירותיו של יגאל שושן, המתמחה בהענקת שירותי בטיחות אש מזה שנים רבות, יהיו אלו אשר יספקו בעבורכם ייעוץ, ליווי ומציאת פתרונות בטיחות לבתי עסק מתחומים מגוונים. חברתנו מקפידה על רמת מקצועיות ואמינות גבוהה, זאת מתוך מטרה לסייע בשמירה על בטיחות והגנה על חיי אדם והרכוש שלכם.

    על חשיבות עבודתו של יועץ כיבוי אש

    עבודתו של יועץ כיבוי אש מורכבת ממכלול עצום של תחומי אחריות, כאשר בין העיקריים שבהם ניתן יהיה למצוא גם ייעוץ כללי בנושאי בטיחות באש, הדרכה והכנה של תכניות בנושא בטיחות אש ותכנון מדויק של מערכות לגילוי וכיבוי אש. יש לציין כי כל תחום עיסוק של איש מקצוע זה עם ניסיון והכרה אישית את תחום הכבאות יכלול מגוון רחב של תתי נושאים, כאשר בהם יטפל מתוך ראיה מערכתית והקפדה על שמירה על נהלי הבטיחות באש לפי הוראות נציב.

    לאור הסכנות הרבות שטומנת בחובה האש, הוחלט כי כל מבנה או עסק יהיה חייב באישור מכבי האש אשר יוודא כי הוא אכן מוגן מפני דליקות ומצויד בכל המערכות הנחוצות לשמירה על הבטיחות. עבודתו של יועץ כיבוי אש תכלול בחינה מעמיקה של מערכות גילוי וכיבוי האש, יצירתה של תכנית למקרי חירום וייעוץ בתחומים שונים מתוך מטרה לאפשר לבית העסק שלכם להיות מוכן ומוגן מנזקיה של האש.

    ייעוץ כיבוי אש מקצועי בהתאמה לחוקים ולתקנות

    עבודתו של יגאל שושן, יועץ כיבוי אש, תתמקד בהענקת הייעוץ המקצועי אשר מקפיד על שמירת החוקים והתקנות . ניסיונו העשיר של יגאל בשירותי הכבאות העניק לו היכרות מעמיקה עם החוקים והתקנות של מערך כיבוי האש, נקודה אשר מסייעת לו לבצע את עבודתו ברמה הגבוהה ביותר ומסייעת לו בהענקת הייעוץ האינדיבידואלי לו אתם זקוקים בכדי ליצור סביבת עבודה בטוחה.

    אין ספק כי עבודתם של יועצי בטיחות כיבוי אש הנה חיונית לשם שמירה על הבטיחות מפני אש והתמודדות עם שריפה במידה ומופיעה. חשיבות עבודתם של אנשי מקצוע אלו טמונה הן ביצירתה של סביבת עבודה בטוחה והגנה על חיי אדם ורכוש, כמו גם הענקת כל האישורים הביורוקרטיים הנחוצים לכם לשם פעילות תקינה של העסק. יגאל שושן, אשר בעל ניסיון עשיר של כ – 30 שנה בשירותי הכבאות וההצלה ישמח לעמוד לשירותכם ויסייע בכל דרך אפשרית על מנת לוודא כי הנכס שלכם עומד בכל התקנות והנהלים של שירותי כיבוי האש.

    יועץ בטיחות אש במרכז – מה כוללת עבודתו?

    עבודתו של יועץ בטיחות אש במרכז אינה עוצרת לרגע. כל עסק או מבנה יזדקק לשירותיו, וזאת מתוך מטרה לשמור על רמת הבטיחות הגבוהה ביותר שתגן עליכם, על העובדים שלכם, על הרכוש ועל הנכס עצמו. שירותיו של יועץ בטיחות אש נוגעים במגוון רחב של תחומים, כאשר בין הבולטים שבהם ניתן יהיה למנות גם את הנקודות הבאות:

    • ייעוץ מקיף ומתן פתרונות בנושאי כיבוי ובטיחות באש
    • תכנון והתאמה של מערכות גילוי וכיבוי אש
    • חקירת שריפות ודליקות והסקת מסקנות אשר יסייעו בעדכון והתאמה של מערכות כיבוי האש לצרכים שלכם
    • העברת הדרכות והכשרות לעובדי החברה ומוסדות ציבור
    • הכנה וכתיבה של תיק שטח, תיק מפעל ועריכת סקר סיכונים לבטיחות באש
    • ייצוג אל מול שירותי הכבאות
    • ועוד…

    יועצי כיבוי אש ששמים את הבטיחות שלכם במרכז

    על פי הנחיות ודרישות הכבאות, כל מבנה מחויב באישורו של יועץ כיבוי אש לשם התחלה בפעילותו. את שירותיו של יועץ זה תוכלו להנות משרותיו של יגאל שושן, אשר מתמחה בתחום הכבאות וההצלה מזה כ- 30 שנה בשרותי הכבאות קצין כבאות והצלה, מפקח מניעת דליקות לבניה ועסקים, קצין חקירות, מדריך מוסמך בבית הספר לכבאות והצלה, קצין חומ"ס. וכעת גם אתם יכולים ליהנות משירותיו המקצועית ולהבטיח את השמירה על בטיחות האש בבית ובעסק שלכם.

    משימותיו של יועץ בטיחות אש הינן רבות, ועיקר עבודתו יהיה בהעברת הדרכות בטיחות, יצירתה של תכנית בטיחות אש וכמובן, ווידוא כי מקום עבודתכם ערוך ומוכן לכל מקרה חירום שעשוי להתרחש. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם יגאל שושן, יועץ בטיחות אש מקצועי, וליהנות מן השירות ששם את הצרכים והבטיחות שלכם ושל העובדים שלכם במרכז. צרו קשר כבר היום ונשמח להרחיב אודות מגוון השירותים הנוספים שנוכל לספק בעבורכם.

     יועצי בטיחות כיבוי אש  כאן לשירותכם!

    יגאל שושן מספק שירותי ייעוץ, התקנה, תחזוקה וטיפול בתקלות בתחום כיבוי ובטיחות באש לחברות, ארגונים, מפעלים ומוסדות ציבור. מומחה זה עוסק בהתאמה והתקנה של מערכות גילוי עשן וכיבוי אש בהתאמה מלאה ומדויקת לצרכי הלקוח ולאופי פעילות העסק שלכם.

    יועץ בטיחות אש במרכז

    במדינת ישראל, כל מעסיק מחויב להקפיד ולקיים את כללי הבטיחות באש וזאת בליווי ותחת השגחה של יועץ בטיחות אש מוסמך ומנוסה. יועץ בטיחות באש הינו בעל הכלים המקצועיים להתריע בפני בעל העסק והעובדים על כשלים וסיכונים בתחום כיבוי ובטיחות באש. ההשגחה המקצועית הינה בעלת חשיבות רבה ונועדה להגן על העובדים מפני כל הסכנות האפשריות, לשמור על בריאותם ולהציל חיים. התפקיד של יועצי בטיחות באש, הינו לספק למעסיק שירותי ייעוץ מקצועיים בכל ההיבטים הרלוונטיים לנושא כיבוי ובטיחות באש בבתי עסק, חברות, מפעלים וארגונים שונים. למענה מקצועי בנושא, ניתן לפנות אל יגאל שושן.

    חשיבות השירותים של יועץ בטיחות אש

    הייעוץ המקצועי כולל ביצוע סקר סיכונים המהווה מסמך בסיסי הכולל פירוט של מגוון הסיכונים הקיימים בסביבת העבודה וזאת בהתאמה ספציפית למאפייני העסק ואופי פעילותו. לצוות המומחים והיועצים של חברות המספקות ייעוץ בתחום הבטיחות באש יש ניסיון רב במתן הערכות מדויקות לגבי גורמי הסיכון בתחום כיבוי ובטיחות באש. יועץ בטיחות אש יגיע עד לבית העסק שלכם או לפתח ביתכם ויספק לכם עצות מועילות במטרה לצמצם סיכונים בנושא הבטיחות באש. איתור גורמי הסיכון, יאפשר לספק להם מענה מקצועי מבעוד מועד ובכך למנוע שריפות. מדובר בתחום חשוב שנועד להציל חיים ולשמור על בריאות העובדים, המעסיקים וציבור הלקוחות. היועץ המנוסה יבנה לכם תוכנית בטיחות הכוללת זיהוי של גורמי הסיכון, יעריך סיכונים, יקבל החלטות ויבחר את הדרכים הנכונות לבקרת סיכונים.

    יועץ כיבוי אש

    יועץ כיבוי אש הינו איש מקצוע שסיים קורס ממונה בטיחות אש וקיבל רישיון ותעודת גמר המוכרת על ידי הרשויות והגורמים המקצועיים בהם: משרד העבודה והרווחה והשירותים החברתיים. יועץ הבטיחות באש הינו בעל בקיאות בעל הנהלים והתקנות הנדרשים כחלק מהיערכות לאירוע חירום של שריפה. ההיערכות בנושא בטיחות וכיבוי אש הינה חשובה גם להתנהלות שגרתית, שכן ללא הוכחה כי העסק שלכם עומד בכל התקנים הנדרשים, לא תוכלו לקבל רישיון עסק. הייעוץ והליווי המקצועי כולל התאמה מדויקת וספציפית של אמצעי, מערכות וציוד גילוי עשן וכיבוי אש לאופי הפעילות של העסק ולצרכים הספציפיים והאישיים של בעל העסק, מנהל החברה או המפעל. למענה מקצועי בנושא, ניתן לפנות אל יגאל שושן.

    שירותי יועץ בטיחות ש במרכז מידי מומחים

    הליווי והייעוץ מידי מומחים נמשך עד להשלמתה של תוכנית הבטיחות והטמעה שלה בקרב העובדים והמנהלים. שריפה הינה אירוע לא צפוי שעלול להתרחש בכל מקום ובכל רגע נתון ולהוביל לסיכונים, לנזקים ואף לאובדן חיים. כל עסק חדש נדרש להוכיח כי הוא עומד בכל הנהלים ותקני הבטיחות באש. בעל העסק נדרש להוכיח כי הוא מחזיק בכל ההיתרים, האישורים והרישיונות הנדרשים מטעם גורמי ההצלה וכיבוי האש וזאת על מנת לקבל רישיון להפעלת העסק. יגאל שושן מספק שירותי ייעוץ מקצועיים בתחום בטיחות באש לבתי עסק, חברות, ארגונים ולקוחות פרטיים. השירותים המקצועיים הינם חשובים ונועדו להציל חיים ולמנוע נזקים כבדים לרכוש.

    שירותיו של יועץ כיבוי אש וחשיבותם

    1. הייעוץ המקצועי כולל הטמעת מערכות מתקדמות ויעילות המספקות התרעה מוקדמת בכל מקרה בו קיים חשש להתלקחות ודליקה. יועץ כיבוי אש מקנה ידע תיאורטי ומעשי לבעל העסק, לממוני הבטיחות ולעובדים וזאת על מנת שבמצב חירום, התפקוד שלהם יהיה מיטבי. בשעת חירום, כל שנייה הינה חשובה, אמצעי גילוי וכיבוי האש מספקים לעובדים ולקהל במקום, אפשרות למלט את עצמם במהירות ובצורה בטוחה ומסודרת, בכך ניתן להציל חיים ולשמור על שלום ובריאות הציבור.
    2. הסכנות בחשיפה לאש הינן גדולות וחמורות ומכאן החשיבות בקבלת ייעוץ מקצועי על ידי מומחים בתחום הבטיחות באש. בין הסיכונים האפשריים ניתן למצוא:
    • נזק סביבתי – חשיפה לתוצרי לוואי של שריפה כגון גזים רעילים הכוללים תרכובות שפירוק שלהן יוביל לנזקים סביבתיים חומרים. פליטת חומרים רעילים מזיקה לבעלי החיים, לצמחים ולאטמוספירה.
    • נזק פיזי – חשיפה לאש עלולה לגרום להמתה של תאי עור, יצירת עור קשיח וקמטים וכמובן לכוויות קשות שלא תמיד ניתן להחלים מהן. ישנן 3 דרגות של כוויה שיכולות לגרום להיווצרות שלפוחיות, קילוף העור ושריפה שלו. כוויות קשות עלולות לפגוע בבשר מתחת לשכבות של העור, לגרום נזק לעצמות וכמובן להשאיר צלקות.
    • שאיפת עשן המובילה לחסימה של קנה הנשימה ולחנק. במצב של חנק, נדרשת הנשמה מיידית ופינוי מהיר, אחרת המצב עלול להידרדר למוות.
    • פיצוץ במבנים – שריפה נוצרת מהתלקחות של חומרים דליקים היכולים לגרום לפיצוץ בעוצמה גדולה. פיצוץ שכזה יכול להוביל להתמוטטות של מבנים. מדובר בסכנת חיים אמיתית ומוחשית הן לשוהים במקום והן לסביבה.

    יועץ בטיחות כיבוי אש

    במדינת ישראל, כל מוסד ציבורי, עסק או משרד מחויבים להחזיק בתשתית בטיחותית למקרה של שריפה ואירוע חירום ומשום כך מומלץ להסתייע בשירותיו של יועץ בטיחות כיבוי אש. על מנת לאשר את מערכות כיבוי האש המותקנות במקומות הציבוריים השונים ובבנייני המגורים, יש להקפיד לעמוד בנהלים ובתקנים הנדרשים על ידי גורמי כיבוי האש. ייעוץ מקצועי הניתן על ידי יועץ בטיחות כיבוי האש יבטיח כי העסק שלכם עומד בדרישות הבטיחות באש וזאת בהתאמה לצרכים והמאפיינים האישיים והספציפיים שלכם. יועץ הבטיחות הינו בעל הסמכה, הבנה ובקיאות בכל התחומים הרלוונטיים לנושא בטיחות באש הן כאשר מדובר בלקוחות פרטיים והן כאשר מדובר בגופים וארגונים ציבוריים, רשויות ומוסדות ממשלתיים. למענה מקצועי, ניתן לפנות אל יגאל שושן.

    יועצי בטיחות כיבוי אש מומחים בתחום הבטיחות

    שירותים מקצועיים של יועץ כיבוי אש הינם חיוניים על מנת לשמור על בריאות הלקוחות והעובדים בכל בית עסק, חנות, מפעל, משרד וחברה. מומחים בכיבוי אש הינם בעלי הסמכה וידע במגוון ההיבטים הרלוונטיים לתחום בטיחות באש ומחזיק בתעודה רשמית מטעם משרד העבודה והרווחה וגורמי הכיבוי וההצלה. יגאל שושן מתמחה במתן שירותי ייעוץ מקצועיים בתחום בטיחות באש לחברות, ארגונים, מפעלים, משרדים ובתי עסק.

    השירותים של יועץ בטיחות כיבוי אש

    • יועץ בטיחות באש הינו אש מקצוע שסיים בהצלחה קורס ממונה בטיחות באש ומחזיק ברישיון ובתעודת גמר קורס המוכרת ע"י משרד העבודה והרווחה והשירותים החברתיים השונים. יועץ הבטיחות מחויב להיות בעל מומחיות ובקיאות בכל הנהלים והתקנות הנדרשים להיערכות נכונה ומיטבית למקרה של שריפה וכן להתנהלות נכונה ובטיחותית בשגרה. הייעוץ המקצועי מקנה ידע חיוני, עיוני ומעשי לבעל העסק, לממוני הבטיחות במוסדות השונים ולעובדים בכל הנוגע לכלל ההיבטים הרלוונטיים למניעת שריפות ולמתן מענה יעיל להן במצב חירום. מדובר בתחום בעל חשיבות עליונה, שכן אנו עוסקים בהצלת חיים וזאת לצד הצלת רכוש ומניעת נזקים כספיים כבדים.
    • יועץ הבטיחות באש מתמחה בהתאמה של מערכות מיגון, גילוי וכיבוי אש לעסקים, לארגונים ולמוסדות וזאת בהתאם לאופי פעילותם ולמבנה הפיזי של המקום. התאמת אמצעי הבטיחות באש כוללת התקנה של גלאי עשן, מטפי כיבוי, רכזות אש, מטפי כיבוי, ספרינקלרים, מסכות חמצן, פנסי עשן וציוד נוסף הנדרש על מנת להבטיח מתן מענה מלא ומיטבי במקרה של אירוע חירום. התקנת אמצעי הבטיחות נדרשת והכרחית על מנת שהעסק או הגוף הציבורי יוכלו לקבל רישיון ולפעול באופן חוקי בהתאם לתקנות ולהוראות של גופי ורשויות הכיבוי וההצלה. הליווי המקצועי נמשך גם לאחר שהסתיימה התאמת אמצעי הבטיחות והועבר כל הידע הנדרש למנהלים ולעובדים וזאת באמצעות בדיקות תקופתיות, תחזוקה שוטפת ומתן מענה לתקלות טכניות במהירות ובמקצועיות.
    יועץ בטיחות אש
    למעלה

    השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

     ּ