רישוי עסקים

אישור כיבוי אש | רישוי עסקים | אישור בטיחות אש

במסגרת הרפורמה של שירותי כבאות והצלה בישראל הוחלט שעסקים בעלי רמת סיכון אש נמוכה, לא יצטרכו לקבל אישורים מיוחדים של שירותי כבאות והצלה בכדי לקבל רישיון כיבוי אש לעסק.
המטרה היא להקל על בעל העסק עם תהליך קבלת הרישיון לעסק ונובע מכך שזה יאפשר לשירותי כבאות והצלה להתמקד בבעלי עסקים עם רמת סיכון אש בינוניות וגבוהות אף יותר.

רשימת סוגי העסקים שנכנסים במסלול זה, גובשה על ידי צוות מקצועי רחב באגף בטיחות אש, ותעוגן בצו רישוי עסקים (עסקים טעוני רישוי) (תיקון), התשע"ז 2017.

כחלק מהתהליך טופס "מסלול תצהיר" יידרש חתימה של יועץ בטיחות כיבוי אש

כיום במדינת ישראל ישנם 130,109 עסקים טעוני רישיון עסק. ומתוכם פועלים 33,449 עסקים טעוני רישוי ללא רישיון עסק, אשר מהווים כ- 26% עסקים ללא רישיון.

לשאלות נוספות ניתן לפנות אלי בטלפון: 050-2637857.

קראו עוד על רישוי עסקים עפ"י תהליך "מסלול תצהיר"

טופס מילוי "מסלול תצהיר"

לחץ כאן להורדה

 

רישוי עסקים

צרו איתי קשר ואחזור אליכם בהקדם

 

רישוי עסקים בעזרת יועץ בטיחות אש

במקום זאת, בעלי עסקים ברמת סיכון אש נמוכה, יגישו תצהיר חתום לרשות המקומית, שבו הם מתחייבים כי העסק עומד בדרישות בטיחות האש של הכבאות. דרישות בטיחות האש לעסקים שבמסלול תצהיר, מפורטות בפרק ח' של המפרטים האחידים/ במסמכי המפרטים שפרסמה הרשות.

לכל תצהיר כזה יידרש חתימה של יועץ בטיחות כיבוי אש ולכן אני כאן כדי לעזור לכם ולהפנות את תשומת לבכם לכל מה שקשור בנושא הבטיחות אש ממיטב ניסיוני המקצועי ולהגיש אתכם לרשות או לוועדה המקומית בצורה המהירה יעילה וטובה ביותר.

לכל שאלה או בקשה ניתן לפנות אליי:

טלפון: 050-2637857

דוא"ל: [email protected]

Facebook
WhatsApp
Telegram

צרו איתנו קשר:

מאמרים נוספים: